Tuya Teplota Vlhkost Senzor Alarm Systém Zařízení, Inteligentní Domácí Automatizace pro Amazon, Google, Atd Podpora Obecné APLIKACE

m182839

Nový produkt

280.61 Kč 224.53 Kč

Funkce:

1. Po adaptaci na hostitele Tuya brány, můžete použít inteligentní reproduktor k ovládání nebo získat informace, které potřebujete.

2. Podpora hlavního proudu inteligentní reproduktoru voice platform přístup jako pro Amazon Alexa, Google Assistant.

3. Podpora Tuya Obecné APLIKACE a OEM APLIKACE.

4. Android APK pouze podporuje Android 4.4 a výše.

5. iOS APK podporuje pouze iOS 8.0 a výše.

6. Stiskněte tlačítko klíč (klíč čas je ≤5 sekund), zadejte dlouhé distribuce režim sítě, distribuční sítě, ukazatel bliká.

Specifikace:

Modul: TYZS2

Model baterie: 3V CR2032

Transfer Protocol: Zigbee

Wi-fi frekvence: 2.4 GHz

Pracovní napětí: 2.3 V-3.3 V

Pracovní Proud: Průměrná 5mA (Zigbee)

Pohotovostní Proud:

1. Všechny položky budou dvakrát kontrolovány a dobře zabalené před odesláním. Položky

bude odesláno do 3-7 pracovních dnů poté, co zákazníci zaplatí objednávku. Protože máme tisíce, aby everydays. Musíme zajistit doručení jedné objednávky o jeden řád. Budeme odeslat produkty na vás co NEJDŘÍVE.

2. My jen loď na Potvrzené objednávce adresu.Vaše objednávka adresa MUSÍ ODPOVÍDAT vaší dodací adresu.

3. To obvykle trvá 20-60 pracovních dnů po doručení zásilky na místo určení(pro vzdálené oblasti,to může trvat trochu dlouho).Mezitím,můžete si vybrat DHL Express zkrátit přepravní čas, pokud potřebujete, aby naléhavě.

4. Pokud nechcete dostávat, aby do 60 pracovních dnů,prosím, neváhejte a kontaktujte nás před odjezdem negativní zpětnou Vazbu,budeme v našich silách, aby vám pomohl problém vyřešit.

1. Pokud nejste spokojeni s bodem, když jste jej obdrželi,prosím, vrátit, vrátit to do 10 dnů pro výměnu nebo vrácení peněz.Prosím, kontaktujte nás před vrátit.

2. Všechny vrácené zboží musí být v původním obalu a musíte nám poskytnout přepravní sledovací číslo a konkrétní důvod pro návrat.

3. Vrátíme vám plnou peněz,jednoho dne obdržení zboží v původním stavu a obalu, se všemi komponenty a příslušenství patří.

4. Pokud položka je poškozen během přepravy nebo nemůže být normálně používán,prosím, kontaktujte nás reálné fotky zboží a vrátíme vám peníze.

Budeme udržovat vysoké standardy kvality a usilovat o 100% spokojenost zákazníka!Vaše spokojenost je naší prioritou!

I f jste přijímat objednávky a je v dobrém stavu,byli bychom vděční, pokud byste odejít 5-Hvězdičkový Pozitivní zpětnou Vazbu pro transakce.

Jinak,byli bychom vděční, pokud byste kontaktujte nás před odjezdem 1-Star 3-Hvězdičkový zpětnou Vazbu,budeme mít radost poskytnout uspokojivé řešení.

  • Číslo Modelu: teplota vlhkost senzor
  • Původ: KN(Původu)
  • Certifikace: NIC

Štítky: ios domácí automatizace, senzor wifi, čidlo teploty bluethuth, wsdcgq11lm, senzor zigbee, mijia čidlo vlhkosti wifi, nerezové bezdrátový snímač teploty, hlavy snímače teploty, programátor alexa, zigbee.

Příslušenství