Silikagel Pomocné Potravin Box s Víkem Potravin Mrazáku, Zásobník, Opakovaně použitelné Kontejnery pro Skladování Potravin Dítě Skladování Potravin silikonovým Víčkem

m315

Nový produkt

132.95 Kč 119.72 Kč

Popis Produktu:

*1. Můžete použít kousnutí formy na pečení, vejce kousnutí, vejce, vdolky, dušená vejce, Jogurt, Koláčky ,Nebo dělat zmrzlinu v Létě. To také může být skladování potravin nádoby,ideální pro zmrazení dětské výživy.

*2. To je dostatečně flexibilní, aby se snadno pop jídlo z každé díry, není třeba rozmrazovat celou věc,a vůně potravin není zůstat na formy.V myčce nebo jen umýt v tekoucí tekoucí vodou.

*3. To je vhodné pro troubou, mikrovlnnou troubou a skladování potravin v mrazáku,také jej můžete použít s sous vide chladnější.Nezapomeňte umýt opatrně s misky mýdlem před použitím.

*4. Víko je velmi silný a spony na každé jednotlivé křivky na vnější straně, takže to není úniku a jednotlivé plísně na vrcholu tak, že jídlo nemůže uniknout do prostředí.také můžete zmrazit potraviny, aniž by pokrývat to s fólií, která se snadno sundat.

*5. Každá dutina průměr 1.96 palců,takže si můžete dát více potravin v ní.9 Části Mrazničky Zásobník s Víkem dobře chrání původní chuť potravin, když se to použít na IP.Mrazničky Zásobník lze použít v mikrovlnné troubě a troubou.Velikost:7.28"x7.28"x1.77"

Specifikace:

Materiál: Silikagel

Barva: Modrá

Velikost: 7.28x7.28x1.77 palců

Hmotnost: 228g

Balení Obsahuje:

1 x Kousnutí Formy

Poznámka:

(1) Všechny fotografie jsou profesionálně barvené, ale vzhledem k různým okolního světla a zobrazení různých nastavení zařízení, tam může být nějaké rozdíly mezi obrázky, které vidíte a předměty samy o sobě. Prosím pochopit.

(2) údaje se měří ručně, a tam může být nějaká odchylka, ale to nemá vliv na použití.

  • Materiál: Silikagel
  • Styl: Moderní

Štítky: box dort, box dezert, box storag kuchyně, potravinářské skladování, zboží skladování potravin, dort kontejner skladování, kartáč dort, tier skladování potravin, prostředí pro skladování potravin, skladování potravin těsnění.

Příslušenství