Ruční Obsidian Psychika Pyramida Saturn Planeta Capricornus Vzor Čakra Energii Orgonitu EMF Ochrana

m386

Nový produkt

588.10 Kč 529.29 Kč

Ruční Obsidian Psychika Pyramida Saturn Planeta Capricornus Vzor Čakra Energii Orgonitu EMF Ochrana

* Materiál: Obsidián, Měď, Pryskyřice, Zlaté Fólie, Láska * Velikost: Přibl. 60mm*60mm*60mm * Balení: Psychika Pyramida s Dárkový Box > > > > * Obsidián: Obsidian význam je spojen s konceptem tmy, a stejně jako naše někdy-rotující planety a jeho fáze den a noc, lidská duše obsahuje také prvky světla a tmy. Mocná ochrana, kámen, Obsidián crystal smyslu pomáhá identifikovat své temné straně tak, že jeho léčivé vlastnosti, můžete vyčistit to pryč od vaší psychice. Obsidian crystal stone významu, nám připomíná, že každý má dobré a špatné straně. Místo skrývání se před naše vnitřní pravda, Obsidián svítí světlo na negativitu a vymaže ji pryč, nám pomáhá zvolit cestu vedoucí ke světlu a lásce. Obsidian definice je známý pro léčivé vlastnosti, které pracují velmi rychle a hluboce uvolnit negativní energie.

Hlavní Rysy Orgony:

* Neutralizuje záření emf, EMF Ochrana pro telefony, doma, v kanceláři, zahrada, dům,atd.; * Vyčistí negativní energii a pozitivní energie, generátor * Pomáhá při meditaci * Podporuje klidný spánek * Zmírňuje stres * Čistí obývací prostor * Dát vám více energie * Zůstatky nálady * Pomáhá s duchovní a psychologickou růst * Pomáhá s rezistencí k poškození zdraví nebo ke zlepšení to

POZNÁMKY:

1. Prosím, prosím, nechte trochu chyba vzhledem k ruční měření. 2. Vzhledem k různým sledovat a světelný efekt, skutečnou barvu položky mohou být mírně odlišné od barvy ukázal na fotografii. Prosím, ujistěte se, že vám nebude vadit, že před zaplacením. 3. Jelikož je to ruční práce s unikátní krystaly a kameny, to by mohlo vypadat trochu jinak s sebou.

  • Vlastnosti Produktu: ruční práce
  • Materiál: Crystal
  • Položka Délka: 6cm
  • Typ Položky: Šperky Zjištění
  • Hmotnost Položky: 200g
  • Šířka Položky: 6cm
  • Číslo Modelu: 110
  • Položka Výška: 6cm

Štítky: čakra kámen, sailor saturn, černý obsidián, přívěsek saturnu, orgonit, saturn náušnice, pyramida, detektor emf, planety sluneční soustavy, 7. čakra pyramida.

Recenze

Ros Muller
2020-12-23
5/5
Very nice well packs
Karthikshenoy5
2020-12-28
1/5
Even not sure obsidian Li stones business plastic price it max 5 €
Blank Vladimir
2021-01-05
4/5
pequena mas linda

Příslušenství