Nejnovější Auto Vzduchový Kompresor Hustilka Čerpadlo w LED Lampa Pro Auto Motocykl Kolo Pneumatiky Nafukovacím 7200mAh Bezdrátové Elektrické Vzduchové Čerpadlo

m814

Nový produkt

985.06 Kč 482.66 Kč

Nejnovější Auto Vzduchový Kompresor Hustilka Čerpadlo w LED Lampa Pro Auto Motocykl Kolo Pneumatiky Nafukovacím 7200mAh Bezdrátové Elektrické Vzduchové Čerpadlo

Pro DropShipping Máme KN/US/UK/AU/ES/PL/RU/BE/FR/IT sklady s dostatkem zásob.Pro velkoodběratele nabízíme velkoobchodní ceny a zdarma rychlé lodní doprava, Pokud jste vrácení nebo velkoobchodní prodejce, prosím, kontaktujte mě.Chceme navázat obchodní vztahy s vámi na základě vzájemného prospěchu!!

Funkce:

[Wired přenosný design] kabelový design a kompaktní miniaturní velikost pneumatiky vyvíječe plynu, aby bylo snadné přenášení a snadné ovládání jednou rukou.Budete potřebovat pouze 4 kroky k nastartování inflace.LCD obrazovka ukazuje, real-time tlak na straně, takže můžete sledovat tlakem bez ohýbání vidět na dno.

[Rychlé automatické inflace] pneumatiky nafukovacím má 4 přepínatelné tlakové jednotky (PSI, BAR, KPA, KG / CM2), takže si můžete přednastavit tlak v pneumatikách, jak je potřeba.Když přednastavený tlak v pneumatikách je dosaženo, pneumatika čerpadlo se automaticky vypne .Maximální inflační tlak vyvíječe plynu je 100PSI.

[Noc], Když nadsazené, LED světlo se automaticky rozsvítí.Tam jsou LED světla na dně a real-time tlak na LCD displeji.Můžete pohodlně používat digitální hustilka jako měřidla tlaku v pneumatikách a vyvíječe plynu ve tmě.

[Multi-function] AUDEW pneumatiky čerpadlo je bezdrátový a přenosný design, který může pokrýt všechny pneumatiky pro jízdní kola, motocykly, automobily (včetně SUV).Také je vybaven 3 trysek adaptéry pro matrace / vzducholodě / hračky / sportovní míče / nafukovací výrobky.

Víceúčelový navržen pro váš život:

-Vhodné pro automobilový průmysl / SUV / RV pneumatiky

-Vhodné pro kolo / motocykl, pneumatiky

-Sportovní Vybavení

-Vhodné pro nafukovací hračky

Poznámka: nevztahuje se na nákladní vozy, autobusy, karavany, nákladní automobily.

Specifikace:

-Inflace účinnost: 35L / min

-Huštění: 71PSI

-Tlak jednotka: PSI, BAR, KPA, KG / CM2

-Vnější vzduchová hadice délka: 13 cm ± 0,5 cm (5.1 ± 0,2 palce)

-Pracovní teplota: 0 ° C?-60 ° C

-Velikost: 150 * 61 * 43mm

-Hmotnost: 550g

-Maximální trvalý pracovní doba: 40 minut

Jak používat:

1. Připojte hadici na spodní části pneumatiky ventilu core.

2. Stiskněte spona na vzduchovou hadici, aby se zabránilo úniku vzduchu.

3. Stiskněte tlačítko "Unit" probudit LCD displej.

4. Stiskněte tlačítka "+" a "-" pro přednastavení tlaku v pneumatikách.

5. Stiskněte tlačítko napájení pro spuštění inflace, a to se automaticky zastaví, když přednastavený tlak je dosaženo.

Balíček obsahuje:

1 * Vzduchový kompresor

1 * zapalovač Cigaret nabíjecí kabel

1 * Vzduchové hadice

1 * Presta ventil

1 * pin Míč

1 * Hračka Tryska

1 * Uživatelská příručka

Opatření:

1. Všechny obrázky byly odborně opraveny, ale vzhledem k různým okolního světla a zobrazení různých nastavení zařízení, může tam být nějaké odchylky v obrázky a předměty, které víte, prosím pochopit.

2. Data jsou měřeny ručně, může tam být nějaká odchylka, ale to nemá vliv na použití.

  • Inflační tlak: 71PSI
  • Jednotka tlaku: PSI, BAR, KPA, KG / CM2
  • Velikost: 150 * 61 * 43mm
  • Inflace účinnost: 35L / min
  • Externí vzduchu délka hadice: 13 cm ± 0,5 cm (5.1 ± 0,2 palce)
  • Značka: CIBO
  • Typ Položky: Čerpadla
  • Maximální trvalý pracovní doba: 40 minut
  • pracovní teplota: 0 ° C?-60 ° C

Štítky: resun vzduchové čerpadlo hailea, kompresor pneumatiky, 70mai, komerční kompresor příslušenství, vzduchu v pneumatikách nafukovacím, 220v kompresor, vzduch akvárium čerpadlo, auto pneumatiky vzduchové čerpadlo kompresor vw, elektrický motocykl cykl, digitální pneumatiky huštění.

Recenze

Ledglobe
2020-11-03
1/5
Don't buy from this seller!!! Recommend that you avoid this seller, from the beginning he tries to trick me with additional expenses of shipping. At the end he did not ship the item and then he was trying to trick me and Aliexpress by showing some else's delivery details. Luckily Aliexpress did return my money.
Lesha945
2020-09-23
3/5
in description it says 7200Mah but only works with cigarette lighter from car or motorcycle, otherwise it works perfectly

Příslušenství