Nové Příjezdu Sex, Svorky na Bradavky Docreation Nastavitelný Prsní Svorku Klip s Plastovými tvaru Srdce Kámen Masér Sex, Svorky na Bradavky

m8257

Nový produkt

144.92 Kč 104.39 Kč

Všechny položky budou odeslány na adresu kupujícího kadeřavou na stránce objednávky.Předtím, než budete platit, prosím, ujistěte se, že vaše adresa odpovídá adrese byste chtěli, abychom k lodi.

Položky budou odeslány do 3 obchodní den, kdy je platba provedena úspěšně

Někdy datum bude odloženo kvůli nedostatku, nicméně budeme informovat prostřednictvím Majovafiesta.cz zprávu systém,prosím věnujte pozornost zprávě od prodávajícího poté, co si objednali.

Pozor : nejsme zodpovědní za celní daň nebo poplatek.Nicméně, budeme minimálně to pro vás.

Prosím, přečtěte si o této politiky, než se vrátí všechny položky.

Před návratem,prosím, kontaktujte nás prostřednictvím zpráv systému nebo zákaznickou podporu e-mailem.Některé další informace, bude zapotřebí od vás, poskytnout.

Vrácené zboží musí být v původním stavu, takže můžeme mít nárok na vrácení peněz nebo výměnu zboží.Položky se vrátil po 7 dnů od doručení jsou jen pro opravu.

V tomto případě kupující je zodpovědný za poštovné.Garantujeme pro každého zákazníka s nejlepší kvalitu a servis.

Veškeré zboží prochází přísnou test kvality, aby se zajistilo, že je v dobrém stavu před loď.

Normálně, poskytujeme 3 měsíce záruka na veškeré zboží, pokud zboží je vadné, informujte nás s 3 dnů poté, co se dostanete balíček.

Vrácené zboží musí být v původním stavu, takže můžeme mít nárok na vrácení peněz nebo výměnu zboží.Položky se vrátil po 7 dnů od doručení jsou jen pro opravu.

K udržení kontroly kvality jsme si osobně prohlédnout u každé položky před odesláním.Všechny položky jsou 100% nové a kontrolovány.

Vážení kupující, vážíme si vašeho podnikání, pokud jste spokojeni s našimi službami, prosím, zanechte nám pozitivní zpětnou vazbu a hodnotit údaje o transakci (Podrobné Prodávající Hodnocení) s "POZITIVNÍ 5 HVĚZD". [Když jste kurz přepravní doby součástí vezměte prosím mezinárodního tranzitu v úvahu.] Vaše uznání, bude nás jistější, jak rozvíjet podnikání a sloužit vám lépe.

Pokud nejste spokojeni z jakéhokoli důvodu, prosím, dejte nám příležitost vyřešit jakýkoliv problém.Chápeme obavy a frustrace můžete mít, a bude se snažit v našich silách vyřešit problémy.

Pokud máte nějaké dotazy, prosím e-mail nebo chat na obchodní manažer

Pracujeme od pondělí.-Sat.od 9:00 do 18:00 Bei jing Času.

Budeme reagovat do 1 pracovního dne nebo méně.Uveďte prosím vaše číslo položky nebo číslo objednávky nebo linkin všechny komunikace.

  • Číslo Modelu: NC11027
  • Typ Položky: Dospělé Hry
  • Obscénní Obrázek: No
  • Sexuálně Sugestivní: No
  • Velikost: one size fits all
  • Materiál: pryžové a plastové
  • Název produktu: Bradavky Svorky
  • barva: Růžová /modrá/bílá
  • Značka: smspade

Štítky: barel svorky na bradavky, bradavky svorky klipy, silné svorky na bradavky, velké svorky na bradavky, vlastní bradavky svorky, výkonný svorky na bradavky, fantazie bradavky svorky, uzamykatelné svorky na bradavky, černé svorky na bradavky, svorky na bradavky horký.

Příslušenství