McCree Odznak, Klobouk, Západní Kovbojský Kostým, Rekvizity Hrdina Pirát Klobouk Cosplay Hry Příslušenství OW Pro Dospělé Muže, Ženy, Dospívající Chlapci Halloween

m8400

Nový produkt

404.32 Kč 343.62 Kč

Cool McCree Odznak, Klobouk, Západní Kovbojský Kostým, Rekvizity Hrdina Pirát Klobouk Cosplay Hry Příslušenství OW Pro Dospělé Muži Ženy Dospívající Dítě Chlapci Halloween Funkce:

-Semišové tkaniny.

-4 druh volitelné.

-Oblečený jako Mcree,pirát,west bowboys a další.

-Bezplatné přepravy do většiny zemí.Photo Show:

Zásilka

Řadu shipmemt optiones k dispozici v závislosti na vašem požadavku o cenu a čas dodání.DHL,UPS,Fed-Ex trvat 3-7 pracovní dny obvykle, pro většinu zemí,extra express došlo.Ali Express Standardní zásilky a E-paket doručení trvat 15-30 pracovních dnů a zdarma doručení do USA,Kanady, Ruska,Západní Evropy.EMS trvat 5-20 dnů a dodání do 98 zemí z Číny.China Post oridinary & regiestered Letecky trvat 15-45 dnů s bezplatnou přepravu ,některé vzdálené oblasti mají platit sur-poplatky.

P. S: Brazílie celní vyžadovat daňové IDENTIFIKAČNÍ číslo (CPF nebo CNPJ),pls poznámka v objednávce spolu s dodacím info.

Návrat A Náhrada Politiky Poznámka:

1.Zkontrolujte zásilku v případě poškození balení a zajištění zboží uvnitř non-poškozen během přepravy , nebo to může být považováno položky držel původního stavu po podpisu,pak teprve ostatní pohledávky zahrnují závady v jakosti a nesprávnou položku zásilka přijata.

2.Kontaktujte nás a pošlete fotky jako důkaz ihned do 5 dní, pokud jakýkoli problém s kvalitou došlo po podpisu,budeme dělat rozhodnutí a řešit to pro vás jako vývojový diagram ukázal výše,v případě, že problém kvality potvrdil, nebo špatné velikosti, které jste obdrželi ((není stejná s vaší objednávkou) .Za datum uzavření,receipent nutné poslat originální oblečení a příslušenství (non-prát a umělé poškození) zadní s nábojem dodací náklady.

3.Návrat a náhrada politiky není rozhodné, které bude způsobeno vyšší mocí, věci a zpoždění v místní celní speciálně v rušné nákupní sezóny nebo celní politiku změnil.

4.Pohledávky, které nejsou přijaty v níže situaci , zpoždění pro špatné receipent adresa,poštovní / zip kód,mobilní telefon a nikdo podepsat pro balíček za pár týdnů.usilujeme o to, aby vám připomněla tím, že pošlete mail nebo zprávu, dokud jsi to.

FAQ :

1.Jsou tam barevné aberace ve srovnání s fotek ukazuje v obchodě?

Ano,v takovém případě možná existuje něco jako výsledek monitorování a zářiče prostředí, když jsme se vzít fotoaparát.

2.Jsem prodejce nebo distributora,může to být možné pro drop zásilku?

Ano,jen ujistěte se, že dát instrukce a nechat správnou dodací údaje přijímače.

3.Sledování informací je k dispozici po doručení zásilky?

E-Paket / EMS / China Post Registrované Mail / Ali Express Standard Shiping A Premium zásilka / Singapore Post 4PX a nejvíce zvláštní trasy,DHL/UPS/FED-Ex také k dispozici pro sledování info,ale China Post oridinary mail a další metody Post není k dispozici pro sledování jednou zásilku z Číny.

 • Role-Play: Pirát,Hrdina,Kovboj
 • Top Typ: Campaniform
 • Název Oddělení: Dospělé
 • Materiál: umělé kůže
 • Tkanina: Semiš
 • Číslo Modelu: CSZ-XYX CESTU-ZB-CMH-201812
 • Vzor Typu: Kreslený
 • Sezóna: Jaro,Léto,Podzim,Zima
 • barva: světle hnědá,tmavě hnědá
 • Pohlaví: MUŽI
 • Značka: FancyQube

Štítky: táta a syn, hra ow, mccree overwatch, gustav klimt, genji, MCCREE, au, dámské oblečení šaty kovboj, kostým kovboj žena, západní kovbojský kostým.

Příslušenství