Přírodní vysoce kvalitní suroviny hrubý epidot kámen přírodní ruby zoisite hrubý kámen

m8504

Nový produkt

289.85 Kč

1.Tam je další možné minerály,malé jámy, nebo trhliny v něm, protože z přírodního kamene.Dostanete jeden podobný obrázek. 2.vezměte prosím na vědomí, že velikost a barva může být mírně nepřesné z důvodu různých šarží produktů, doufám, že jste mohl pochopit.díky

Poznámka: Přírodní kameny budou mírně lišit ve velikosti, tvaru, barvy a vzoru Přírodní krystaly mají také mírně odlišné barvy pod různými světly

FAQ

Q: Často Kladené Otázky

A: Odpověď na otázku výše.

Q: Často Kladené Otázky

A: Odpověď na otázku výše.

Q: Často Kladené Otázky

A: Odpověď na otázku výše.

Nabízíme služby OEM, výkresy zákazníků jsou vřele vítány.Po-prodejní servis, vyrábíme výrobu na základě zákazníků, popis, po potvrzení výroby vzorku, budeme odeslání zboží k zákazníkovi. 24 hodin on-line---Vaše dotazy budou odpověděl do 24 hodin.

Balení A Doprava Balení metody : Bublina papír uvnitř a těžké vlnité lepenky kraft sáčku , krabici nebo v dřevěné pouzdro vnější; nebo podle požadavků zákazníka, Pokud zboží hmotnost je méně než 2 kg, budeme loď tím, že Epacket nebo China post air mail.Pokud zboží hmotnost je více než 2 kg, budeme loď tím, že UPS nebo JCEX .Je to také zdarma.

Popište svůj příběh značky, včetně vytvoření a rozvoje časové osy, milníky, atd.

  • Téma: Maskot
  • Styl: feng shui
  • Regionální Funkce: Čína
  • Značka: mtcrystal
  • Materiál: Crystal

Štítky: greenstone přírodní kámen, natur kámen, zoisit, rschef kámen, ruby kámen přírody, tváří přírodní ruby, mosazné hodiny, rubi kámen, náhrdelník přírodní ruby, korund syntetické.

Recenze

Leonardo Emo2009
2020-09-28
5/5
I like it. It's beautiful. Perfect.

Příslušenství