Pro Peugeot Citroen RD4 přehrávač radio Vozidla RD4 Přehrávač pro Peugeot206 207 307 pro Citroen C2 C3 C4 Picasso

m8731

Nový produkt

478.25 Kč

Je to RD4 přehrávač, který podporuje AUX, MP3 CD, CD, Bluetooth modul. Pokud je vaše auto je nyní RD4 přehrávač, můžete změnit tento přehrávač přímo. Ale prosím, na vědomí několik bodů: 1, prosím, zkuste mi poskytnout VIN, já vám pomůže zaregistrovat pro rádio, pokud nechcete poskytnout mi s VIN, budete muset jít na prodejce nebo opravna zaregistrovat. Prosím, být optimistický o tom a nepoužívejte VIN jako důvod k odchodu negativní komentář. 2. Pokud nechcete poskytnout mi s VIN, já vám pomůže s počátečním nastavením, ale neexistuje žádná záruka, že 100% bude odpovídat na vaše vozidlo, tak se určitě poskytnout mi s VIN vyžadované 1. 3. Pokud je vaše vozidlo nyní podporuje Bluetooth a CD případ, ujistěte se prosím, řekněte mi, já vám pomůže nastavit to, prosím, napište tuto informaci do poznámky sloupec, budeme kontrolovat kolonce poznámky při doručení, prosím, nepište na nádraží V dopise, protože to bude zapomenuto. 4. Pokud nechcete psát nic, já se výchozí způsob odesílání zboží. 5, hráč může nahradit všechny základní kódované RD4 hráč, ale s cílem zajistit normální použití, prosím, kontaktujte nás před nákupem, to je nejlepší, aby poslat fotky, budeme mít profesionální technika vám sloužit. Věnujte, prosím, zvláštní pozornost: na obrazovce je znázorněno na obrázku slouží pouze k show rádia funkce. To není součástí tohoto produktu. Pokud potřebujete této obrazovce, prosím, koupit to přes odkaz níže.

 • Usnesení: no
 • Hmotnost Položky: 1.75kg
 • OSD Jazyk: anglický
 • Typ Materiálu: komplex
 • Značka: ACONGQMIR
 • Napětí: 12V
 • Název Modelu: rd4
 • Velikost Položky: 188*58
 • Ven Moc: 4*30
 • Speciální Funkce: Rádio Tuner
 • Velikost Displeje: 2.5"
 • Rádio Reakci Pásma: 87.5-108
 • Umístění: In-Dash

Štítky: rádio wifi, c4, auto tuner, peugeoz 206 rádio, citroen c4 7, matice peugeot 307, fm rádio, citroen c5, berlingo, citroen c4 picasso.

Recenze

Hector1269
2020-09-11
2/5
The product is not coded for the vehicle (the VIN code was provided to the seller) your request is not consistent if you do not reprogram.
Roxanabetty29
2020-09-19
5/5
Everything came up, everything works.
Mfinansist
2020-09-24
3/5
Too long delivery
Alianza Joanziito
2020-10-19
5/5
I bought under the order to the client. The seller asked to write him Vin code, I sent him a photo of those. Passports. The seller said he prescribed it. The player arrived in about two months. Packed reliably, in a box and a lot of pupyrki. It can be seen that already a little bit B. Y., which is indicated in the description. It's a pity there is no USB connector, as for other sellers, I hoped until the last... The client hasn't arrived yet. If something is wrong, I will necessarily add a review. Want to save on order up to 10% (only for new users) on Ali and up to 40% in other stores? Go to QR or link: U. to/9gorfa (remove space) and register! Better, more reliable, use the browser application, which can be downloaded on the site. I have already reverted almost 670 American money!!! Invite friends and earn on their purchases!
Johansensbutik 95
2020-09-05
4/5
Jsem spookojen s aliexpresem,snad problem nastal jen kdyz zbozi dorazilo do cech na celnici cca tri tydny chteli odeslat podklady o zaplaceni a objednavku ,kjakemu uzelu budu zbozi pouzivat,jinak v pohode

Příslušenství