2KS Teleskopický Plachtu Poláci Přenosný Lehký Venkovní Stanové Tyče StoveTarp Tyč Tyč Stanu Hliníkové Tyče Stanů Camping Shelte

m8778

Nový produkt

726.09 Kč 522.77 Kč

2KS Teleskopický Plachtu Poláci Přenosný Lehký Venkovní Stanové Tyče StoveTarp Tyč Tyč Stanu Hliníkové Tyče Stanů Camping Shelte

Bullet Body: 1、Lehká a Rzi odolné: Vyrobeno z hliníkové slitiny, tyto pruty jsou velmi silná, tak, že prut má lepší stabilitu.Jsou lehké a odolné proti korozi, vhodné zejména pro beach camping.

2、Nastavitelný Vodotěsné Pól: Lehký stan pól je vhodné pro turistiku, pěší turistiku, táboření, houpací síť, přístřešek či markýzu.Nastavitelné nepromokavé tkaniny pól je perfektní přenosné nutnost.

3、Teleskopické Konstrukce: nastavitelný plachtu, tyče výška může být upravena, to sahá od méně než 35.44 palce, aby 90.56 palců, což vám umožní získat požadované výšky roztáhnout stan nebo plachtu.

4、Upevňovacích Otvorů: dvojité otvory na tyč hlavou mohou být použity pro opravu vítr lano.

5、Snadné Přenášení: Na sloupu lze složit do 35.4 palce dlouhé.Je kompaktní, snadné ukládání, když se nepoužívá.Můžete vzít s sebou kamkoli a rychle nastavit svou plachtu nebo stan.

1.Lehký a Rzi odolné: Vyrobeno z hliníkové slitiny, tyto pruty jsou velmi silná, tak, že prut má lepší stabilitu.Jsou lehké a odolné proti korozi, vhodné zejména pro beach camping.

2.Nastavitelný Vodotěsné Pól: Lehký stan pól je vhodné pro turistiku, pěší turistiku, táboření, houpací síť, přístřešek či markýzu.Nastavitelné nepromokavé tkaniny pól je perfektní přenosné nutnost.

3.Teleskopická Konstrukce: nastavitelný plachtu, tyče výška může být upravena, to sahá od méně než 35.44 palce, aby 90.56 palců, což vám umožní získat požadované výšky roztáhnout stan nebo plachtu.

4.Upevňovací Otvory: dvojité otvory na tyč hlavou mohou být použity pro opravu vítr lano.

5.Snadné Přenášení: Na sloupu lze složit do 35.4 palce dlouhé.Je kompaktní, snadné ukládání, když se nepoužívá.Můžete vzít s sebou kamkoli a rychle nastavit svou plachtu nebo stan.

Vlastnosti: Vysoká odolnost proti větru, snadné expanze a kontrakce, jednoduchý a přenosný, snadné ukládání, zemi, nehty a vítr-důkaz lana jsou 90 stupňů, zemní hřebíky ke stanu, vydrží největší napětí.

Jak Používat:

Po protažení na vhodnou délku, odbočit vpravo a utáhněte ji, pak ji opravit s diagonálně vítr lano (prodává se samostatně), který lze stabilně podporu, a opravit baldachýn stan.Pokud ne používat to, šroubu směrem doleva, aby zmenšit na nejmenší délka pro pohodlné skladování.

Specifikace:

Materiál: hliníkové slitiny

Velikost(přibl.):

Vnější průměry ze 3 částí z hliníkové trubky: 30 mm/1.18 v, 25 mm/0,98 v, 21mm/0.83 v, a nejkratší zatahovací délka je 0,9 metrů, nejdelší 2.3 m

Balení Seznam:

2*Stan Pól

2*Nepromokavé Čepice

1*Vodotěsný Vak Oxford Tkanina

  • Příslušenství Typ: Ostatní
  • Značka: LACYIE
  • Typ: 1 - 2 Osoby Stan

Štítky: peg stan, tábor pól, asta zařízení, zahradní tyč cap, pól plachtu, tyče stanu, naturehike teleskopická stanová tyč, teleskopické tyče, poláci evropské, markýza držet.

Recenze

Adam Gandy
2020-11-18
5/5
Thank you for your early arrival. The product is also solid and good.

Příslušenství