Misayaee HD 1280x720P Auto Zadní Pohled Reverzní Záložní Kamera pro Ford Mondeo 2017 2018 3.0 Barva Noční Vidění

m8820

Nový produkt

629.89 Kč

NÁZEV PRODUKTU Misayaee HD 1280x720P Auto Zadní Pohled Reverzní Záložní Kamera pro Ford Mondeo 2017 2018 3.0 Barva Noční Vidění s možností Parkování Pokyny Spínací Funkce nebo Použití odolné a stabilní 4-PIN Kabel Instalace fotoaparátu na zadní straně je vizuálně diskrétní a velmi nenápadné Rozšířená viditelnost za vozidlem pro více bezpečnosti a komfortnímu Použitelné se všemi monitory, které mají cinch video vstup Modulární Plug & Play řešení - vyměnitelné bez nutnosti instalace značek Vybrat ze tří čoček s různými parametry KOMPATIBILNÍ S MODELY AUT: Poznámka: Prosím zkontrolujte, zda vaše oem kufr rukojeť rozměr dvakrát potvrdit, jestli to je stejné jako vaše auto. Size= 195x52 mm Ford Mondeo 2017 2018 POPIS PRODUKTU

Naše důmyslně snadná instalace couvací kamery mohou být snadno dodatečně nahrazením Trurk Zvládnout Originální prostor na mnoho modelů vozidel - ideální je dodatečná kameru nainstalovat.

To je obzvláště nenápadné instalace je možná a původní vzhled vozidla je zachována.

Přehrávání snímků z couvací kamera

Video signál je přenášen pomocí dodávaného video kabelu a tak, aby monitor, dovybavení navigační systém (např od Pioneer, Sony, Alpine , Kenwood, atd.) nebo přes zadní kamera rozhraní (volitelné příslušenství) přímo na tovární navigační systém při vložení Zpátečky se automaticky zobrazí v navigačním systému.

Parkování Pokyny Spínací Funkce pro 18mm Fotoaparát

Použijte přepínač vyberte, zda parkovací pokyny jsou zobrazeny, již je třeba snížit modré čáry, které je neodstranitelné. Ať už boj, dva režimy jsou zdarma vybrat. Umožňuje zvolit, jak chcete, kdykoliv.

3.0 Barva Noční Vidění Obnovuje Skutečné Obrazy pro 18mm Fotoaparát

Jsme Použili prostředky fixační registrované low-viditelné světlo a tepelné infračervené záření (IR) snímky na podporu v reálném čase barevné noční vidění. Soupeř zpracování, v podobě dopředné neuronové centrum-prostorový posun neuronové sítě, je použit pro kontrast zvýšit a adaptivně normalizovat obou viditelné a INFRAČERVENÉ snímky samostatně.

napájení

Je napájen přes 12V portu vašeho vozu, couvací lampa, takže kamera se automaticky zapne při zařazení zpátečky. pro 18mm Fotoaparát

pro 12mm Kamery

Pozornost, prosím, na vědomí:

zkontrolujte, zda rozměry zkontrolujte Prosím před nákupem, zda velikost specifikace a upevňovací body zadní kameru, s níž vaše vozidlo zápas.

Hrát na tovární Navi přes couvací kamera rozhraní (volitelné) chcete snadno vidět obraz z couvací kamery na váš stávající monitor tovární navigační systém, takže budete také potřebovat zadní pohled kamery rozhraní.

Se zabránilo rušení s naší signálu filtr (volitelné) Vozidla nedávné použít k napájení vozidla, vnější osvětlení (zadní světlo, brzdové světlo, atd.) taktovaný (pulsujícím) napětí, který je vhodný pro obrazové snímače / video elektroniky a má funkční nebo obrazu poruchy.Proto, prosím, zavřete připojovací kabel pro aktivaci couvání fotoaparát není připojen přímo na couvací světlo, ale používat náš signál filtrovat. Vhodný signál, filtr, viz příslušenství.

SPECIFIKACE Typ Fotoaparátu 12 mm Fotoaparátu 18 mm Fotoaparát je Vybaven 4-PIN Kabel

Parkování Pokyny Spínací Funkce Slell Barva Černá Černá Fotoaparát Barva Černá Černá nebo Zlatá Kamera Velikost 12mm 18mm Integrace Auto-zvláštní Vůz-specifická Montážní Polohu Trurk Zvládnout Trurk Zpracovat Video NTSC NTSC NTSC Efektivní pixely 576 x 720 Pixelů 1280 x 720 Pixelů Rozlišení 700 TV řádků 1000 tv řádků Obrázek zařízení 1/4 palce Barva HD CCD 1/3 palcový barevný snímač obrazu. TV systém NTSC NTSC Minimální osvětlení NA 0.3 Lux/F1.2 Pozorovací úhel 135-165 ° 150 až 170 Stupňů Provozní teplota -40 ° c~ 90℃ -22 až 122 ° c celsia Rh95% Noční Vidění ANO 3.0 Barva Obrazový Senzor Vodotěsné IP68, IP69 Fotoaparát Typ Připojení Pevné Kabelové vyvážení Bílé Automaticailly Automaticailly funkce Zrcadlení ANO ANO Parkování Pokyny ano ANO Spotřeba Energie 250mA 250mA Napájení DC 12V DC 12V Video Výstup RCA konektor RCA konektor

BALENÍ SEZNAM 18mm Fotoaparát Balení Seznam: 1 x Auto Zadní Kamera 1 x Napájecí Kabel (1,5 m/4.9 ft) S Přepínač 1 x AV Kabel (6m/19ft) 1 x Uživatelská Manua 12mm Kamery Balení Seznam: 1 x Auto Zadní pohled Camer 1 x 4PIN Kabel (6m/19ft) 1 x Uživatelská Příručka UŽIVATELSKÁ RECENZE

ROZMĚRY VÝROBKU A SKUTEČNÉ FOTOGRAFIE

DŮLEŽITÉ POKYNY Q1:JE to na skladě? A:Všechny výrobky jsou v současné době na skladě。 Q2:Původní místa instalace? A:Tento produkt je modelován 1: 1 s rukojetí z původního auta, takže to zdůrazňuje potřebu, aby potvrdil, zda poměr je v souladu s původní auto. Q3:Kompatibilní s navigační displej? A3: Připojení k aftermarket RCA monitor plug and play. Ale pokud se Připojit k původní obrazovce,třeba program na obrazovce software active backup funkce fotoaparátu před instalací. Q4:Jaké jsou charakteristiky tří Trurk Rukojeť Kamery? A4: 1.12 mm kamery se používají hlavně k ekonomické produkty, které také mají dobrou kvalitu. Oni opustit tradiční AV kabel rozhraní, pomocí 4-PIN kabel, rozhraní je více stabilní, jeho noční vidění a vodotěsný funkce jsou také dobré, a usnesení, které je stejně vysoká jako 720P 2.18 mm HD kamera je vylepšená verze 12mm kamery. Kromě větší objektiv a lepší široký-úhel efekt, zaměřuje se na upgrade jasnosti a noční vidění. 3.18 mm Zlatá Kamera je vyšší verze HD kamera. Kromě jedinečné aristokratický temperament, čip byl také aktualizován na verzi 3.0 s lepší stabilitu. Tři kamery jsou všechny stejné velikosti a vzhledu, jako jsou modely kompatibilní. Prosím, vyberte, zda chcete koupit.

  • Délka Video Kabelu: 6M
  • Vodicí Linky: Ano
  • Instalace: Trurk Rukojeť
  • Drát nebo Bezdrátové: Drát
  • Shell Materiál: Plastové
  • Značka: Misayaee
  • Aplikace Brands1: FORD
  • Typ Alarmu: Vozidlo Zálohování Kamery
  • Typ Materiálu: ABS
  • Materiál Čočky: Sklo

Štítky: chevrolet zadní, mazda 3 2017 černá, kamera ds, ford strany, cle vw t5, sukně ford mondeo, ford mondeo, c3 c4 aircross, sukně bmw z4 e85, Monokulární.

Příslušenství