10pcs/lot Vložení Kazety Typu Fiber Optic Splitter Box 1x8 SC/APC

m8932

Nový produkt

1 575.26 Kč 1 386.22 Kč

UPOZORNĚNÍ:

1.Kupující je odpovědný za cla a místní dovozní daně atd. Cena tady není

zahrnuje určení poplatek ve straně kupujícího.

2.Důležité!!! Vážení Brazílie zákazník, prosím, zanechte své CPF nebo CNPJ číslo, po zadání objednávky

3.Pro některé sepcial zemí, jako je Brazílie, Mexiko, E-balíček a China Post dodací lhůta může být kolem 20 až 90 dní

10pcs/lot Vložení Kazety Typu Fiber Optic Splitter Box 1x8 SC/UPC

Funkce

*Vynikající Mechanické,Malé Rozměry

*Vysoká Spolehlivost

*Nízký vložný útlum a nízké Polarizace Závislé ztráty

*Vysoký kanál se počítá

*Vynikající Stabilitu Životního prostředí a Široce Používané

Aplikace

*FTTx Nasazení(GPON/BPON/EPON)

*Kabelové televize (CATV)

*Lokální sítě (LAN)

*Zkušební zařízení

*Pasivní optické sítě(PON)

Specifikace

1 1xN (s konektorem)

(Počet Kanálů)

1×2

1×4

1×8

1×16

1×32

1×64

2×2

2×4

2×8

2×16

2×32

2×64

(Provozní Wavelenth)

1260 do 1650

P Úroveň Průchozí Útlum

4

7.4

10.5

13.7

17

20.3

4.4

7.6

10.8

14.1

17.4

20.7

S Úroveň Průchozí Útlum

4.2

7.6

10.7

14

17.3

20.7

4.6

7.9

11.2

15

18.1

21.7

(Jednotnost)

0.4

0.6

0.8

1

1.2

1.6

0.8

1

1.2

1.5

1.8

2

(PDL)

0.2

0.3

0.3

0.3

0.3

0.5

0.3

0.3

0.3

0.3

0.3

0.5

(Return Loss)

více než 55

(Směrovost)

více než 55

(Typ vláken)

ITU G657A

(Provozní teplota)

-40 až 85

(Pigtail délky)

1m nebo 1,5 m nebo na míru

Informace Pro Objednání

PLC

Typ Portu

Typ Kabelu

Délka Vlákna

Typ Konektoru

Balíček Styl

PLC Splitter

1*4

1*8

1*16

1*32

1*64

2*32

Ostatní, Uveďte

0,25 mm Bare vlákno

Stuha Vlákno

Fan-out s 0,9 mm Loose Tube

2.0 mm Kabel

3.0 mm Kabel

1 metr

2 m

3 metr

Ostatní, uveďte

FC/APC

FC/PC

SC/APC

SC/PC

ST/UPC

LC/APC

Ostatní, Uveďte

Nerezové ocelové pouzdro

Plastový Modul

LGX krabička

19 1U Rack Mount

Ostatní, Uveďte

Budeme pracovat 6 Dní v týdnu v 7:00 - 23:00 od pondělí - neděle Pekingského Času.

Díky za vaše podnikání!

  • Položka Délka: 1m
  • Vlákno Typ: Single Mode
  • Typ Konektoru: SC/APC
  • Značka: AUA
  • Číslo Modelu: SC/APC

Štítky: optický splitter sc apc, 1x8, vlákno plc, Plc splitter 1x8, apc konektor, optické plc splitter, ftth splitter, fiber optic splitter, Splitter 1x8, konektorů upc.

Příslušenství