Hydraulické olejové čerpadlo TOP-10A ROP-11A TOP-12A TOP-13A nízký tlak Trojúhelníkový cykloida čerpadlo pro výrobce obráběcích strojů

m8962

Nový produkt

315.05 Kč

ROP / TOP série trojúhelníkový čerpadlo /ložiskové čerpadlo

1.Model,TOP / ROP-10A / 11A / 12A / 13A .

2.Výstupní tok,2-7.5 L / min (různé rychlosti,různé toku) .

3.Pracovní tlak,maximální 1,5 Mpa,doporučená 0,5 Mpa.Super sací test

Nejvyšší sací může dosáhnout 0,1 Mpa.Sací zdvih může dosáhnout 3 metry ve svislém směru, a olej se aplikuje ze dna nádrže na olej čerpadlo na cca 5 vteřin.

O NÁS TIMEWAY ENTERPRISE LIMITED se zabývá letech hydraulických strojů, produktový design, vývoj, prodej specializovaných firem, produktů coveredinclude celý pístová čerpadla a motory, pístové čerpadlo a motor díly, lamelové čerpadlo, lamelové čerpadlo, kazety, zubová čerpadla a motory, převodovky čerpadlo / motor díly, mixer redukce, redukce armatury, hydraulické ventily, a tak mnoha oblastech.Výrobky jsou vhodné pro bagry, pavingmachines, vstřikovací stroje, kladky, čerpadlo na beton truck, míchačky betonu, lisy, jeřáby stroje, keramika, stroje, ocel, stroje, farmaceutické stroje, stavby, stroje, těžba a metalurgie, stroje, jako jsou hydraulické zařízení ......ZPĚTNÁ vazba Vážení Kupující, prosím, dejte nám 5-hvězdičkový Pozitivní zpětnou Vazbu po obdržení našich balíčků.Jsme jsou ceněny pro své surpport,díky.Jak odejít 5-Hvězdičkový Pozitivní zpětnou Vazbu-1.Prosím, dejte nám 5-Jak odejít 5-Hvězdičkový Pozitivní zpětnou Vazbu-Hvězdičkový Pozitivní zpětnou Vazbu. 2.Vyberte si 5-Hvězdičkový pozitivní zpětnou vazbu pro tři detailní zpětnou vazbu. 3. Pokud nejste spokojeni s našimi výrobky, prosím, kontaktujte nás za prvé.Náš personál se bude snažit naše nejlepší, aby vám pomohl vyřešit problém.

 • Původ: Čína
 • Použití: Olej
 • Teorie: Rotační Čerpadlo
 • Paliva: Diesel
 • Aplikace: Trojúhelník čerpadlo
 • Tlak: Nízký Tlak
 • Moc: elektrické
 • Struktura: zubové čerpadlo
 • Standardní nebo Nestandardní: STANDARDNÍ
 • Číslo Modelu: TOP-10A ROP 11A TOP-12A TOP-13A
 • Značka: timeway

Štítky: zubové čerpadlo, píst čerpadla, 24 voltové čerpadlo, čerpadlo hydraul, j maziva, hollow jack, akvárium čerpadlo vody, vody hydraulické, nářadí, elektrické nářadí, hydraulic power pack.

Recenze

Reneeleathley
2020-10-10
2/5
Pump quality is terrible. Casting and processing is very bad. I did not want to swing the oil in any way. I had to clip on the lathe and remove from the plane 0.05mm. I pulled the gears to the body with paste. And only after that he earned. the shaft turns right in the body, without the sleeve. It won't last long. I do not recommend it. Yes, for delivery I put 5. sending from Russia, to Moscow 5 days.
Varkhamier
2021-01-29
1/5
The goods did not come at all and the money will not be returned to us. This is disgrace
Garry Powell
2020-11-10
3/5
Workmanship for 3 with a minus, it seems to work.

Příslušenství