10 ks bílé silikonové těsnící kroužek těsnící smyčky pro vakuové trubky 58mm, pro solární ohřívač vody

m9091

Nový produkt

109.01 Kč 90.52 Kč

To zahrnuje: 10 ks bílé silikonové těsnící kroužek těsnící smyčky pro vakuové trubky 58mm, pro solární ohřívač vody.

Specifikace:

materiál: silicon

anti-korozní

pro 58mm průměr vakuové trubice solární ohřívač vody

barva: bílá

Platba

· Věnujte, prosím, do 3 dnů od objednávky.

· Prosím, kontaktujte nás pro vaše platby, jestli máte nějaký problém.

Podmínky prodeje

· Pozitivní Zpětná vazba je náš život. Před odjezdem neutrální nebo negativní zpětnou vazbu, prosím, kontaktujte nás nejprve získat lepší řešení. Staráme našim zákazníkům. Takže pokud máte nějaké problémy, prosím, kontaktujte nás ihned. Prosím, dejte nám příležitost k vyřešení problému. Chápeme obavy a frustrace můžete mít, a pokusíme v našich silách vyřešit problémy. Opuštění neutrální nebo negativní zpětná vazba nemůže vyřešit problémy.

Dodací údaje

· Vaše položky budou odeslány do 48 hodin v pracovní dny, v případě platby za objednávku je zrušeno předtím, než 8 HODIN PST denně (kromě soboty, neděle a Svátky). Pokud tam je výjimka, budeme vás informovat.

· Kupující jako dovozce je odpovědný za zaplacení celního odbavení nákladů nebo související DANĚ.

O nás

· Vítejte v našem obchodě. Specializujeme se na Energeticky Úsporné elektroniky: Solární ohřívače vody a řídící jednotky, čerpací stanice, solární regulátor nabíjení, měnič, SOLÁRNÍ Lampy, atd.. Prosím, navštivte nás často. Jsme rádi, že pracovat s vámi!

Kontaktujte nás

· Všechny komunikace jsou řešeny prostřednictvím e-mailů a ALI zprávy. Snažíme se odpovědět na všechny e-maily tak rychle, jak je to možné.

  • Aplikace: Ohřívač Vody Regulátor
  • Maximální Proud: N/A
  • Číslo Modelu: A3-SWH-SSR-WB58-10

Štítky: čr x creality, solární vakuové trubice, solární systém teplé vody schéma, 10 solární ohřívače vody, solární trubice, systém, solární ohřívač vody, duda solární ohřívač vody, deset solární ohřívač vody, vzduchové ohřívače vody, jednoduché solární ohřívač vody.

Příslušenství