2ks/mnoho mini usb konektory pro Leagoo M13 nabíjecí port micro usb jack konektoru dock konektor napájecí

m923

Nový produkt

112.79 Kč 104.81 Kč

Pro Leagoo M13

Mini usb konektory pro Leagoo M13 nabíjecí port micro usb jack konektoru dock konektor napájení Mobilního telefonu, informace pochází z internetu, takže prosím zkontrolujte, zda fotografie předtím, než objednávku, děkuji!

2ks/lot

Toto je odkaz pro 2ks/lot,když si objednáte 1 lot,my vám zašleme 2ks konektory.Pokud potřebujete více,prosím, aby to na odpovídající množství,plz kontaktujte nás.

Dobrá kvalita

Všechny produkty posíláme vám, že jste být testovány,takže mají ty nejlepší kvality,můžete jej použít.Pokud nemůžete použít to dobře,plz nebojte se a plz kontaktujte nás,zašleme vám znovu nebo vrátit peníze pro vás.Ale toto zřídka se stane pro ten produkt je špatný.

Doprava

Více typů pro dopravu,plz ordet to s tebou líbí.To obvykle trvá 20 až 60 dnů na vaší zemi.Pokud potřebujete naše produkty,plz objednat nyní,my vám pošleme to za 1 až 3 dny,díky.A pokud budete potřebovat ve spěchu,budeme posílat to v pořadí den.doufám, že se vám reccive to brzy.

Balení

Každý konektor je obalen ochrannou vrstvu,ujistěte se, že dosáhne vás úplně.Vnější balení tašky je bublina pytel, který má dvojí-vrstva ochrana uvnitř a vně.

Více dílů na opravu

Máme více produktů,možná budete potřebovat,plz zkontrolujte si to.Když nemůžete najít modely,které potřebujete, můžete zkontrolovat v našem obchodě nebo nás kontaktujte.

O nás

Náš obchod má otevřeno od Června 7, 2016 v Majovafiesta.cz.Naše továrna byla otevřena od 12. Května 2010 v Číně.Máme více modelů náhradní díly pro mobilní telefony a počítače,pokud budete potřebovat další opravy dílů,plz kontaktujte nás,dáme vám nejlepší cenu cenu.

Kontaktujte nás

Pokud nemůžete najít modely,které potřebujete, prosím cantact s námi.Pokud potřebujete více ks,plz kontaktujte nás.Pokud máte jakýkoliv dotaz,prosím, kontaktujte nás.

Doufáme, že jsme společně podnikat!

  • Design: BAR
  • Balení: těsnící vak
  • Značka: Vakdo
  • Použití: USB Nabíjecí Dok
  • Kompatibilní Značka: LEAGOO
  • Typ: mini usb konektor
  • Číslo Modelu: pro leagoo m13

Štítky: blackview bv5000 lcd displej, 128 telefonu, bluboo s1, kabel vkworld, kryt gome u7, cubot dinosaurus obrazovce, pít třpytky, další smartphone, čest 20 mirror, obličej telefonu.

Recenze

Warchild70
2020-09-01
5/5
пришло
Future Vt2010
2021-02-11
5/5
все отлично спасибо

Příslušenství