Sex shop s Trnem prsten cudnosti penis klec cudnosti klece, pták, penis nosítka kroužek zámek sexuální hračky pro muže, cock ring sex výrobky

m9298

Nový produkt

104.81 Kč

[xlmodel]-[produkty]-[8888]

[xlmodel]-[custom]-[8888]

[Použití] Použití lock (klec + pojistný kroužek + anti-off kroužek + zámek)

Bezpečnostní opatření Tento produkt je dospělý hračka. Je zakázáno pro děti a mladistvé. Věnujte, prosím, pozornost zásadě bezpečný, vzhůru a non-nucené. Ochrání vaši citlivou pokožku, je doporučeno použít dětský olej, mazivo nebo podobné produkty před použitím. Pro mazání.

Celková výška kartu prsten je o 51 mm, klec výška je 34 mm, vnitřní průměr je 33 mm, a vnitřní průměr pojistný kroužek má 3 velikosti: 40MM/45MM/50MM

Produkt čistá hmotnost: 156g

(Poznámka: Tam jsou některé chyby v velikost výrobku v důsledku metod měření, měřicích přístrojů, a výroby hodně. Obecně platí, že chyby asi 2 mm, je v normálním rozmezí.)

Soukromí Zaručeno:

Vaše soukromí je nesmírně důležité pro nás. Výchozí název na obalu je " plastové hračky "(jakékoliv jiné požadavky, prosím, pošlete nám zprávu), a s naší diskrétní balení můžete nakupovat s důvěrou, jediný člověk, který ví, co je uvnitř obalu, je vás!

Jakýkoliv dotaz,prosím, kontaktujte nás poprvé, budeme řešit to pro vás lepší.Děkuji a pěkný den!

[xlmodel]-[foto]-[0000]

  • Materiál: Z Nerezové Oceli
  • Obscénní Obrázek: No
  • Značka: NoEnName_Null
  • Číslo Modelu: FRRK-18E
  • Sexuálně Sugestivní: No
  • Poznámka: 1 sada s 1 prsten

Štítky: klec cudnosti muž, sex hračka, cudnost spike, slepice ptačí klece, sex, ptačí klece ht, chastity cage ht, klec cudnosti kovový, pás cudnosti, cudnosti z nerezové oceli.

Příslušenství