400 ml Bezdotyková Koupelna Dávkovač Smart Sensor Dávkovač na Tekuté Mýdlo Pro Kuchyň Ruku Zdarma Automatický Dávkovač Mýdla Nástroje

m9332

Nový produkt

472.16 Kč 283.34 Kč

Vlastnosti: Automatické

Dávkovač mýdla s vestavěný senzor může automaticky identifikovat zavřené ruky a dát mýdlo tekuté. Není třeba stisknout tlačítko vaše mokré ruce, můžete získat mýdlo tekuté, rychle a efektivně. 5cm je nejlepší snímače vzdálenosti. Dejte ruce pod výstupem na chvíli, a pak dávkovač mýdla uvolní 1 ml tekuté mýdlo pokaždé.

Průhledné okno design

Dávkovač mýdla je navržen s průhledným oknem, na jeho tělo, které je vhodné, aby vám ukázat vnitřní objem tekuté mýdlo v reálném čase, aby se zabránilo mýdlo tekuté krátká problém.

Baterie

Dávkovač mýdla je napájen čtyřmi kusy AAA baterie(není součástí balení), bez omezení napájecího kabelu, který je vhodné umístit libovolné místo se vám líbí.

Jednoduchý vzhled

Dávkovač mýdla je vyroben z vysoce kvalitního ABS materiálu, odolné a trvanlivé, vlastnící dlouhou pomocí životnost. Kromě toho, dávkovač na mýdlo je ve tvaru v jednoduchém minimalistickém stylu, módní a klasické.

Rozsah použití

Dávkovač mýdla je široce vhodné pro restaurace, hotel, kuchyně, koupelny, nemocnice a tak dále, k dispozici alcohole, handwhashing fluid, šampon, tekuté mýdlo, atd.

Specifikace:

Typ: dávkovač mýdla

Množství: 1ks

Materiál: ABS + elektrické komponenty

Barva: bílá/zlatá/stříbrná/světle mahagon/ tmavý mahagon

Senzor: IR senzor

Kapacita: 400ml

Baterie: 4* AAA(není součástí balení)

Velikost: 22,5*9.2 cm/ 8.84*3.62 palcový(D*H)

Čistá hmotnost: 260g/ 9.17 oz

Balíček:

1* dávkovač mýdla

1* manuální

1* balíček box

  • Funkce: Dávkovač Na Tekuté Mýdlo
  • Značka: LemonBest
  • Hlavní Materiál: Další
  • Dávkovač Na Tekuté Mýdlo Typu: Automatický Dávkovač Mýdla
  • Číslo Modelu: dávkovač mýdla

Štítky: bezdotyková hromadné pěny dávkovač mýdla, lepidlo dávkovač na tekuté mýdlo, hardware dávkovač na tekuté mýdlo, béžová dávkovač na tekuté mýdlo, čtvercový dávkovač na tekuté mýdlo, dekor dávkovač na tekuté mýdlo, velký dávkovač na tekuté mýdlo, dotkněte se zdarma dávkovač na tekuté mýdlo, opakovaně dávkovač na tekuté mýdlo, bezdotykové infračervené automatické tekuté mýdlo dávkovač.

Příslušenství