12V Elektrický Zámek pro Křídlové Brány Otvírák Operátora s časem, relé, desky

m9376

Nový produkt

629.05 Kč 515.84 Kč

POZNÁMKA: Pokud jsou použity na další bránu operátora značek, zámek vyžaduje 12 v DC napájecí zdroj a zdroj 12 Volt DC napájen relé – pro dotazy konzultujte s výrobcem. Automatické Zamykání odemyká a zamyká automaticky, jako elektronická brána je aktivován otevřít a zavřít (závislé na standardní 12v gate výstupy). Popis: Pokud žijete v oblasti s vysokou větru nebo nízké zabezpečení, spárovat 12 volt houpačka brány otvírák s touto elektrický zámek. je kompatibilní s jinými značky bran a vybavení. Automaticky zamknout a odemknout bránu, jak to otevírá a zavírá. Doporučeno pro vrata více než 7 metrů dlouhý. Obsahuje (2) ruční uvolňovací klíče a všechny potřebné montážní hardware. Specifikace: Heavy duty automatické brány elektrický zámek . Elektrický Zámek se odemkne a zamkne vrata se automaticky otevírají a zavírají. Doporučeno pro vrata nad 7 ft. dlouho. Ideální pro zvířata uzavřené prostory nebo vysoké větrné oblasti. Kompatibilní s jakýmkoli 12V Houpačka Brány Otvíráky.

  • Značka: BADODOSECURITY
  • Číslo Modelu: 12V swing gate zámek

Štítky: stodola dveře zámek, relé 40a, 12v zámek, dual houpačka brány otvírák 12 v, em zámek, automatické brány motor, houpačka brány elektrický zámek, elektrické brány motor, 12v automobilové relé, zwave.

Recenze

Sorokin1981
2020-10-14
5/5
The order was a month, in Russia, the delivery was Transp. Comp. DPD from Vladivostok, about a week to the northwest region. Packed in a cardboard box, and on top in a pupyrku. On the body there are small damage to the paint, it can be seen that it happened during transportation. The tongue went with difficulty-clinging inside to the weld seam-had to work as a file. Let's see how it will behave in the case...

Příslušenství