Víno Koncentrace Metr 0-100 Hustoměru alkoholu A tak dále. Hustoměr Tester Vintage měření láhve Sada Nářadí Alcoholmeter Alkohol Metr

m9434

Nový produkt

114.26 Kč 62.80 Kč

Popis:

Podobné v provozu na pivovarský hustoměr, ale opatření v jiném rozsahu (0-100% alkoholu).

Použití alcoholmeter je velmi přímo vpřed.

Nalijte vzorek ducha, aby být testovány do vysoké sklenice nebo vysokou chemickou tolerantní plastový válec, takže dostatek prostoru pro alcoholmeter rozptýlit tekutiny.

S cílem získat co nejvíce přesné čtení je to možné, pokuste se zajistit, že kapalina je tak blízko k 68℉ (20℃), jak je to možné, protože to je teplota, že alcoholmeter byl kalibrován tak, aby (pokud by vaše alcoholmeter být kalibrován pro různé teploty, které by mělo být uvedeno na metr, zajistí, že vaše kapalina je při uvedené teplotě).

Umístěte alcoholmeter ve vzorku a točit to udělat, uvolnit vzduchové bubliny, které mohou být v kapalině, a může potenciálně způsobit alcoholmeter plavat mírně vyšší, což má za následek nízkou čtení. Přečtěte si označit, kde hladina kapaliny prochází stonek alcoholmeter.

Je to vaše procento alkoholu v procentech objemových.

Specifikace:

Měření Rozsah: 0-100%

Barva: Jasné

Množství: 2 Ks

Obsah Balení:

1 x Alcoholmeter

1 x 100 ml láhev měření

  • Značka: HKAFEI
  • DIY Dodávky: Zpracování dřeva
  • Certifikace: CE
  • Původ: KN(Původu)

Štítky: alkohol tester, jeskyně víno, alkohol metr víno, lihoměry pro alkohol doprava zdarma, hydro alkohol metr, gel hidroalcoholico, hustoměr elektrolytu, hustoměru alkoholu, hydromet, alkohol metr.

Příslušenství